// // //
// // //
  • po-pt: 9:00 - 20:00
MedenClinic

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Oferujemy zabiegi mikropigmentacji ust, oczu i brwi wykonanych metodą Conture make-up Long-Time-Liner. Jest ona najłagodniejszą formą makijażu trwałego na świecie. Zabiegi makijażu permanentnego wykonywane są  urządzeniem Long-Time-Liner Conture-Liner Duo -renomowanej firmy numer 1 na świecie z wykorzystaniem barwników mineralnych. Mikropigmentacja jest całkowicie bezpieczna. Wykonuje się  przy użyciu jednorazowych igieł, a końcówki wykonane ze stali chirurgicznej po każdym zabiegu poddawane są sterylizacji w autoklawie.

Do makijażu metodą LTL wykorzystywane są barwniki najwyższej jakości, w pełni naturalne, wolne od metali ciężkich (jedyne barwniki które są bezpieczne przy badaniu rezonansem magnetycznym), posiadające atesty i certyfikat produktu medycznego CE 0123 na nietoksyczność i niealergiczność. Pigmenty zostają wprowadzone bardzo równomiernie i osadzone w przestrzeni międzykomórkowej, gdzie utrzymują się do 3-5 lat, po czym ulegają stopniowemu rozjaśnieniu. W metodzie LTL igła nie dochodzi do skóry właściwej, pracuje bardzo powierzchownie i nie ma obawy, że barwnik wbity za głęboko pozostawi trwały i nierówny tatuaż.

Makijaż permanentny LTL jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, które chcą podkreślić kontur ust, wzmocnić oprawę oczu lub zagęścić i wymodelować kształt brwi.

Metodą LTL można również skorygować niedoskonałości urody, wszelkiego rodzaju dysproporcje bądź asymetrię, aby możliwie jak najbardziej zbliżyć się do ideału. Każdy zabieg mikropigmentacji poprzedza wizyta konsultacyjna w trakcie której jest dobierany kolor z szerokiej palety kolorów , kształt z rysunkiem z uwzględnieniem preferencji i typu urody.

Przeciwwskazania do zabiegu:

infekcja, aktywna cukrzyca, łuszczyca, przyjmowanie leków sterydowych, leków p/ zakrzepowych i p/depresyjnych, ciąża, laktacja, anemia, bielactwo, hemofilia, infekcja dróg oddechowych, przyjmowanie antybiotyków, opryszczka w aktywnej fazie i niezagojona, choroby zakaźne, czynne choroby nowotworowe, nawracające opryszczki

Makijaż permanentny Long Time Liner jest znakomitym rozwiązaniem dla osób po chemioterapii lub które straciły brwi lub rzęsy. Pigmenty Long Time Liner są całkowicie bezpieczne i spełniają wszystkie, najbardziej rygorystyczne normy jakościowe.